1

Witamy

APEX Graphic Machinery

Apex Graphic Machinery

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w kupnie oraz sprzedaży maszyn poligraficznych.
Oferujemy szeroki wybór maszyn offsetowych oraz introligatorskich największych producentów m.in. Heidelberg, Man Roland, Komori, KBA, Ryobi, Bobst, Stahl, Muller Martini.
Jeżeli potrzebujesz maszyny 1, 2, 4, 5-kolorowej, bądź też innej sprawdź naszą listę maszyn. Nasza wieloletnia współpraca z partnerami z całej Europy zaowocowała szeroko rozwiniętą bazą maszyn, dlatego po zapytaniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wyczerpującą ofertę na maszyny, których Państwo poszukują. Pomagamy w negocjacjach oraz zapewniamy bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, a także jesteśmy w stanie pomóc Państwu w uzyskaniu finansowania.
Składarko-sklejarki

Apex - Folder Gluers

Nowość
Demontaż i załadunek

Apex - Dismanting & loading

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie demontażu, załadunku oraz instalacji maszyn poligraficznych na terenie Polski, jak i całej Europy. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce oferujących wyżej wymienione usługi w tak szerokim zakresie.
Zatrudniamy własnych mechaników, co daje nam pewność sumiennego wykonywania prac. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie, dzięki któremu gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Na stronie przedstawiamy dokumentację fotograficzną z kilku wykonanych przez nas załadunków.